Vytvořit mapu zdarma

Uspořádejte znalosti své firmy

Pomůžeme vám vytvořit znalostní graf o všem důležitém ve vaší společnosti. Následně budete schopni „na pár kliknutí“ vytvářet pojmové mapy uzpůsobené pro školení zaměstnanců, prezentace, plánování a brainstorming. Vše ve specifickém kontextu vaší firmy.

Objednat řešení Kontaktovat konzultanta

Proč používat ContextMinds při svém studiu?

Budete se učit rychleji a informace si budete pamatovat déle. Pojmová mapa vám může ukázat přehled celé kapitoly na jedné stránce a pomůže vám s opakováním.

#
Všechny informace
v jednom grafu
#
Prezentujte vše
v kontextu
#
Přemýšlejte a plánujte
v kontextu vaší firmy
#
Brainstorming
s udržením kontextu
#

Propojte všechny informace do jednoho znalostního grafu.

  • Vytvořte schémata o každém projektu, osobě, produktu, procesu, zákazníku, nástroji, databázi nebo čemkoliv jiném, co je ve vaší firmě důležité. Popište vše z různých úhlů pohledu.
  • ContextMinds sloučí všechna schémata, a tak vám umožní rychle vizualizovat zobecněný přehled nebo naopak detailní pohled se všemi informacemi na jednom místě.

Instruktážní video

#

Prezentujte vše v kontextu.

Klíčem k úspěšné prezentaci je zahrnout všechny informace nezbytné pro publikum k pochopení sdělení prezentace.

ContextMinds vám pomůže napovídáním pojmů (tedy projektů, produktů, procesů atd.) důležitých v kontextu vaší prezentace. Vy pak jen vyberete ty, které jsou zároveň důležité v kontextu vašeho publika.

#

Přemýšlejte a plánujte v kontextu vaší firmě.

  • Dejte svým myšlenkám strukturu vytvořením pojmové nebo myšlenkové mapy. V ContextMinds je můžete tvořit snadno pouhým výběrem pojmů ze znalostního grafu vaší firmy.
  • Vlastně můžete ContextMinds používat pro enterprise architecture.
#

Brainstorming s udržením kontextu.

Používejte tvorbu map z pojmů vybíraných z vašeho znalostního grafu jako brainstormingový nástroj.

ContextMinds vám bude neustále nabízet nové pojmy podle kontextu vytvářené mapy – trochu jako by to byl další účastník brainstormingu.

Pomůžeme vám připravit vaší firmu

Naši konzultanti vám pomohou na míru připravit veškeré potřebné kroky vedoucí k úspěšné integraci aplikace do vaší firmy.

  • Zpracujeme vaše dokumenty
  • Vyslechneme vaše klíčové zaměstnance
  • Vytvoříme znalostní grafy
  • ZMaximální důvernost
Naši konzultanti
#
Pavel
Nováček
#
Pavel
Nováček
Kontaktovat konzultanta

Několik způsobů jak se sám rychle naučit efektivně
vytvářet myšlenkové a pojmové mapy.

#

Kompletní příručka o použití pojmového mapování

Přečíst příručku

Detailní video návody jak efektivně pracovat s pojmovými mapami

Přehrát videa

Často se lidé ptají

Mohu na tvorbě schémat souvislostí spolupracovat s dalšími lidmi v jeden moment?

V ContextMinds spolupracujete s ostatními skrze jednotlivé pojmy („bubliny“ v grafu). Pojmy, které vytvořili ostatní, a souvisí s tématem, na kterém právě pracujete, máte okamžitě k dispozici a můžete je přidat do svého schématu spolu s poznámkami od ostatních. Souvislosti a poznámky, které k pojmu přidáte, mají naopak ihned k dispozici všichni ostatní, kteří mají přístup skrz sdílené složky v ContextMinds Workspace, nebo úplně všichni, pokud je vaše schéma souvislostí veřejné.

Kolik ContextMinds stojí?

ContextMinds je pro tvorbu veřejných schémat souvislostí, sdílených se všemi ostatními podobně jako články na Wikipedii, zcela zdarma. Tvorba soukromých schémat bude později mírně zpoplatněná, až přejdeme z fáze betaverze na „ostrý“ provoz.

Pro sdílení znalostí a informací v souvislostech v rámci organizace (školy, týmu nebo firmy) si můžete zakoupit ContextMinds Workspace – viz ceník. Jako škola tím navíc získáte naše hotové balíky propojených schémat souvislostí pro výuku. Jako firma nebo tým s Workspace získáte možnost nechat si od nás převést do ContextMinds všechny vaše současné znalosti a informace, které tam budete chtít mít.

Vypadá to pěkně, ale kdo tam všechny ty souvislosti nakliká?

My 🙂 Pro začátek jsme do ContextMinds převedli informace a souvislosti extrahované z Wikipedie. Pro střední a základní školy máme připravené balíky schémat souvislostí pro jednotlivé předměty.

Pokud jste firma nebo tým, vyzpovídáme vás a vytvoříme z vašich znalostí vizuální firemní či týmovou wiki, do které si pak budete přidávat jen dílčí nové střípky souvislostí a informací. A protože s tím teprve začínáme, uděláme to pro vás skoro zadarmo.

Jak změním písmo/velikost bublin/tvar/tloušťku čar/...?

V ContextMinds tvoříte znalosti – propojujete informace mezi sebou a dáváte je do souvislostí. K pojmům můžete přiřazovat barevné štítky. Tím řeknete, co pojem představuje (například dokument, nápad, osobu či událost). „Bubliny“ pojmů se stejným štítkem se pak vybarví stejnou barvou a tím schéma souvislostí zpřehlední. Štítky u pojmu jsou sdílené s ostatními uživateli napříč všemi schématy.

Možnosti pohrát si s estetickou stránkou grafu souvislostí více připravujeme do budoucna. Uvažujeme také o možnosti exportovat schéma souvislostí do některého z pokročilých nástrojů pro tvorbu myšlenkových map, které vám umožní se graficky náležitě „vyřádit.“

Zlepšete svůj pracovní postup při tvorbě myšlenkových map a vyzkoušejte chytré Pojmové mapy.

ContextMinds je webová aplikace, která všechny pojmy a souvislosti ukládá do jednoho velkého znalostního grafu.

Vytvořit mapu zdarma Procházet mapy